دوشنبه، 31 شهریور 1399
شرکت سینمایی نور تابان
اخبار پخش فیلم ها
اولین آمار فروش فیلم سینمایی
اولین آمار فروش فیلم سینمایی "امروز" اعلام شد
اولین آمار فروش فیلم سینمایی امروز اعلام شد.
 فیلم سینمایی امروز که از روز چهارشنبه اول مردادماه در سینماهای کشور اکران شده است با استقبال خوبی مواجه شده است .
 به گزارش مشاور رسانه ای فیلم امروز و روابط عمومی شرکت سینمایی نور تابان ، فیلم سینمایی امروز با وجود انکه در 11سینما اکران خود را آغاز کرده است اما با استقبال خوبی روبرو شده است
 این فیلم در طی 5 روز در 11 سینما به فروشی معادل 57 میلیون 800 هزار تومان رسیده است فروش این فیلم شب گذشته در سینماهای تهران حدود 10 میلیون تومان بوده است.
 میزان فروش این فیلم فقط در سینما آزادی 4 میلیون تومان بوده است
رضا سعیدی پور مدیر سینما آزادی با اشاره به فروش خوب این فیلم در سینما آزادی گفت : در روزهای گذشته نمایش این فیلم در سینما آزادی به سانس فوق العاده رسیده است و یک بار در ساعت 23:45 دقیقه و بار دوم در ساعت 13:45 دقیقه به صورت فوق العاده فیلم به نمایش در امد و نمایش فیلم تا ساعت 15 :45 دقیقه به طول انجامید
فیلم امروز در تهران به سر گروهی سینما استقلال و در سینماهای آزادی ، استقلال ، مرکزی ، پردیس ملت ،سمر قند ، پردیس زندگی ، ماندانا،شکوفه ، سپیده ،فرهنگ ، اریکه ایرانیان ،جوان ،آغازشده است.که تعداد سینمایهای که به این فیلم اختصاص پیدا کرده کمتر از سینماهای دیگر است .
امروز عنوان آخرین ساخته رضا میرکریمی است که اولین همکاری وی با پرویز پرستویی هم به شمار می‌رود. این فیلم براساس طرحی از رضا میر کریمی است و فیلمنامه‌ آن را شادمهر راستین و رضا میر کریمی نوشته‌اند.
 
در این فیلم پرویز پرستویی، سهیلا گلستانی، شبنم مقدمی، حسام محمودی، اشکان جنابی، آسیه ضیایی، آوا شریفی، مدیا ذاکری، روزبه حصاری، امیر کربلایی، مرتضی آقا حسینی، مهتاب کُرکوندی، امین م‌ری، شهلا نَدری، شیرین فرخنده‌نژاد، سجاد تابش، مرجان قمری، مهناز میرزایی، نیوشا گودرزی، علی‌اصغر کُردبچه، عباس موسوی، گیتی قاسمی، مریم توکلی، امیر یوسفی و مهناز میرزایی بازی می‌کنند.
 
در خلاصه داستان امروز آمده است: یونس راننده تاکسی کهنه‌کار در پایان یک روزِ کاری به زن جوانی کمک می‌کند تا به بیمارستان برسد. غافل از اینکه در بیمارستان اتفاقات زیادی در انتظارِ اوست.
 فیلم سینمایی امروز توسط شرکت سینمایی نور تابان پخش می شود
 

1393/05/05