دوشنبه، 31 شهریور 1399
شرکت سینمایی نور تابان
اخبار پخش فیلم ها
فروش فیلم امروز به 250 میلیون تومان رسید
فروش فیلم امروز به 250 میلیون تومان رسید
در طی 13 روز
فروش فیلم امروز به 250 میلیون تومان رسید
 فیلم سینمایی امروز که از روز چهارشنبه اول مردادماه در سینماهای کشور اکران شده است با استقبال خوبی مواجه شده است .
 به گزارش مشاور رسانه ای فیلم امروز و روابط عمومی شرکت سینمایی نور تابان ، فیلم سینمایی امروز با وجود انکه در 11سینما اکران خود را آغاز کرده است و بدنیال استقبال خوب مخاطبان چند سینمای دیگر نیز به فهرست این سینماها اضافه شد
 فروش فیلم امروز فقط در سینماهای تهران در عرض 13 روز معادل 250 میلیون تومان بوده است .
 فرو این فیلم در روز شنبه 11 مرداد 11میلیون 700 هزار تومان ، یک شنبه 12 مرداد، 11 میلیون 500 هزار تومان و دوشنبه 13 مرداد معادل 11 میلیون تومان بوده است .
میزان استقبال از این فیلم به اندازه ای بوده است که در بسیاری از سینماها همچون استقلال،آزادی،فرهنگ سانسهای فوق العاده برای نمایش فیلم در نظر گرفته شده است
فیلم امروز در تهران به سر گروهی سینما استقلال و در سینماهای آزادی، استقلال، مرکزی، پردیس ملت، سمر قند، پردیس زندگی، ماندانا، شکوفه، سپیده، فرهنگ، اریکه ایرانیان،جوان و ایران  آغازشده است.
 و اکران گسترده ان در شهر ستانها نیز در سینماهای هویزه و سیمرغ درمشهد مقدس و سالنهای سینمایی در اصفهان، کرج، اهواز، سنندج، کاشان، تبریز، یزد، آغاز می شود.
 
 امروز عنوان آخرین ساخته رضا میر‌کریمی است که اولین همکاری وی با پرویز پرستویی هم به شمار می‌رود. این فیلم براساس طرحی از رضا میر کریمی است و فیلمنامه‌ آن را شادمهر راستین و رضا میر کریمی نوشته‌اند.
 
در این فیلم پرویز پرستویی، سهیلا گلستانی، شبنم مقدمی، حسام محمودی، اشکان جنابی، آسیه ضیایی، آوا شریفی، مدیا ذاکری، روزبه حصاری، امیر کربلایی، مرتضی آقا حسینی، مهتاب کُرکوندی، امین م‌ری، شهلا نَدری، شیرین فرخنده‌نژاد، سجاد تابش، مرجان قمری، مهناز میرزایی، نیوشا گودرزی، علی‌اصغر کُردبچه، عباس موسوی، گیتی قاسمی، مریم توکلی، امیر یوسفی و مهناز میرزایی بازی می‌کنند.
 
در خلاصه داستان امروز آمده است: یونس راننده تاکسی کهنه‌کار در پایان یک روزِ کاری به زن جوانی کمک می‌کند تا به بیمارستان برسد. غافل از اینکه در بیمارستان اتفاقات زیادی در انتظارِ اوست.
 
فیلم سینمایی امروز توسط شرکت سینمایی نور تابان پخش می‌شود.

1393/05/14