یکشنبه، 19 مرداد 1399
شرکت سینمایی نور تابان
اخبار پخش فیلم ها
پخش‌کننده فیلم امروز در ایران انتخاب این فیلم را برای اسکار تبریک گفت
پخش‌کننده فیلم امروز در ایران انتخاب این فیلم را برای اسکار تبریک گفت
با ارسال اطلاعیه‌ای
پخش‌کننده فیلم امروز در ایران انتخاب این فیلم را برای اسکار تبریک گفت
فیلم سینمایی امروز به کارگردانی رضا میرکریمی به صورت رسمی به عنوان نماینده ایران برای حضور در مراسم اسکار سال 2015 معرفی شد.
شرکت سینمایی نور تابان پخش کننده داخلی فیلم امروز با انتشار اطلاعیه‌ای انتخاب این فیلم رابرای هشتاد و هفتمین دوره مراسم اسکار تبریک گفت .
متن اطلاعیه روابط عمومی شرکت سینمایی نور تابان بدین شرح است :
فیلم سینمایی امروز به کارگردانی و تهیه کنندگی رضا میر کریمی که در اکران داخلی با استقبال خوبی همراه شده بود توانست نظر نهایی هیات انتخاب فیلم برای اسکار را جلب کند و برای حضور در هشتاد و هفتمین دوره مراسم اسکار معرفی شود.
شرکت سینمایی نور تابان پخش کننده داخلی فیلم امروز با ابراز خوشحالی از این انتخاب از تلاشهای هیات انتخاب تقدیر و تشکر می کند و این انتخاب را به کارگردان ،تهیه کننده و تمامی دست اندر کاران فیلم امروز ، اهالی سینمای ایران ،منتقدان سینمایی ، خبرنگاران و همه علاقمندان سینما تبریک می گوید .
این شرکت همچنین از تمامی اهالی رسانه و خبرنگاران محترم که در زمان اکران این فیلم شرایطی را برای معرفی و دیده شدن این فیلم در داخل و خارج از کشور فراهم اوردند تشکر و تقدیر ویژه می کند.
با ذکر این نکته که از نظر این شرکت تمامی 10 نامزد نهایی شایستگی ان را داشتند که به عنوان نماینده ایران در مراسم اسکار حضور پیدا کنند ابراز امیدواری می کند که فیلم امروز به کارگردانی رضا میر کریمی بتواند به جمع 5فیلم پایانی مراسم اسکار 2015 راه پیدا کند.
روابط عمومی شرکت سینمایی نور تابان پخش کننده فیلم امروز
1393/06/30